RetroSound® 

Výrobce moderního ozvučení klasických automobilů v původním designu

Ve spolupráci s naší další společností, Syntego s.r.o., dovážíme a distribuujeme přístroje pro ozvučení klasických automobilů od amerického výrobce RetroSound®.  Tato značka je zaměřena výhradně na vývoj a výrobu komplexního ozvučení klasických automobilů s moderními funkcemi a s designem v duchu původních přístrojů.

Originální autorádia jsou často neopravitelná nebo mají jen tuner bez FM frekvencí.  Pro zachování původnosti je jistě důležité takový přístroj k automobilu mít, i když nefunkční.  Pokud však chcete automobil užívat, jezdit a žít s ním, tak RetroSound® Vám nabídne moderní funkce, perfektní zvuk a nádherný design.  Moderními funkcemi rozumíme např. RDS, USB vstupy pro MP3/WMA, Bluetooth® HF i pro streamování hudby, Aux vstup, variabilní barvy displeje i kompatibilitu s iPod®/iPhone®.  Do ČR dovážíme dva modely lišící se funkcemi, Hermosa a Long Beach.

RetroSound® nevyrábí jen rádia, v jeho sortimentu jsou i reproduktory, zesilovače subwoofery, antény a další doplňky.  Reproduktory jsou konstruovány s mělkým košem, protože stará auta často mají nedostatečný prostor pro instalaci moderního reproduktoru.  Nebo pokud máte automobil s jedním reproduktorem na přístrojové desce, můžete jej vyměnit ze nový reproduktor s dvojitou cívkou, který simuluje stereo zvuk.

Jak si správně vybrat a sestavit rádio

Vybereme model rádia Hermosa nebo Long Beach

Vybereme čelní masku (displej s tlačítky)

Vybereme čelní panel nebo rámeček okolo displeje

Vybereme točítka (jsou vždy dvojdílná)

Oba modely rádií, Hemosa a Long Beach, mají množství moderních funkcí (FM/AM tuner s RDS, 30 předvoleb, Bluetooth i pro streamování hudby, 2 AUX vstupy, USB pro MP3 a WMA a 4 kanálový zesilovač 4x25W RMS).  Vyšší model Long Beach má navíc plnou kompatibilitu s iPod/iPhone.

Neomezené kombinace čelních masek, rámečků a točítek umožňují výběr pro kterýkoli typ automobilu, evropský, americký nebo japonský.

Rádi Vám poradíme s výběrem, napište nám značku, model a rok výroby Vašeho automobilu.

Příklady rádií pro konkrétní automobily (pouze několik ukázek)

Cadillac

Buick, Ford, Jeep, Mercury, Oldsmobile

Chevrolet Camaro

Chevrolet Corvette C3

Chevrolet Corvette C2

Ford Mustang, Falcon, Ranchero

Ford Thunderbird

Styl Becker (černé vložky)

Styl Becker (pinstripe)

Evropská auta

Evropská auta

Evropská auta

Příklady rádií instalovaných v přístrojové desce

1964 – 66  Ford Mustang

1961 – 62  Chevrolet Impala

1963 – 64  Chevrolet Impala

1966 – 67  Chevrolet Chevelle

1967 – 72  Chevrolet Truck

1958 – 67  VW Brouk

Zde si můžete stáhnout ceník přístrojů RetroSound

Ceník RetroSound