ZKUŠENOSTI,  ZÁZEMÍ,  SPOLEHLIVOST

Jsme společnost zabývající se nákupem historických automobilů pro svou sbírku i pro své zákazníky.

Dovážíme historické automobily i jiná vozidla z USA i z Evropy.  Automobily vyhledáváme a nakupujeme z různých zdrojů, od vlastníků, od specializovaných firem i na aukcích.

Společnost je registrovaná jako autorizovaný dražitel u více aukčních společností v USA i v Evropě.

S historickými vozidly máme zkušenosti již od roku 1996.  V té době jsme dováželi a renovovali veterány z různých zemí v Evropě.  Zaměřovali jsme se hlavně na poválečné evropské ikony, zejména Porsche a Mercedes.  Zaměřili jsme se na kategorii youngtimer, to znamená automobily od 60 let.  Získali jsme zkušenosti s renovací, opravami i provozem aut jako Porsche 911, Mercedes Benz 280SL Pagoda, Jaguar E-Type a podobnými.   Postupně jsme si vytvářeli vlastní sbírku, s auty jsme jezdili a další nakupovali i prodávali.

Po roku 2000 jsme začali dovážet automobily také ze Spojených států, zpočátku hlavně evropské značky. Dovezli jsme mnoho různých automobilů, například Maserati, Porsche, Jaguar a Mercedes.  Poté jsme začali dovážet i americké automobily.  Nespecializujeme se na konkrétní značku, spíše vyhledáváme zajímavá auta, která měla ve své době velký význam a dnes jsou fanoušky a sbětateli vyhledávaná.

Ve Spojených státech máme rozsáhlé zázemí pro nákup a export automobilů do Evropy.  Auta kupujeme v kterémkoli státě, poté koupená auta převezeme do skladu v přístavu v Miami, kde zajistíme vyřízení všech formalit pro export a připravíme auta pro nakládku do kontejnerů.  Naše partnerské přepravní společnosti následně zajistí kontejnerovou přepravu do některého evropského přístavu nebo až do Prahy.

V Evropě zajistíme proclení a dovoz do našeho skladu nebo přímo k našemu zákazníkovi.

Naše dlouholeté zkušenosti znamenají pro naše zákazníky jistotu.  Naše partnery známe osobně, často cestujeme po Spojených státech a tak dobře známe procedury v přístavech USA při vývozu automobilů i  problematiku a úskalí nákupu a dovozu ze vzdálených končin.